telefon (w godz. 10-19): 600 151 804 lub 793 697 390            e-mail: info@decarte.pl
Strona głównadecARTeZamówieniaKontakt
 1. Postanowienia ogólne

  1. Zamówienia można składać 24h/7 dni w tygodniu przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00.

  2. Korzystanie z usług www.decarte.com.pl oznacza, iż kupujący zapoznał się z niniejszym regulaminem i w pełni go akceptuje.

 2. Oferta i ceny

  1. Wszystkie artykuły dostępne na stronie www.decarte.com.pl są nowe.

  2. Wszystkie ceny prezentowane w sklepie www.decarte.com.pl są cenami brutto i zawierają podatek.

  3. Zaproszenia na ślub/winietki/zawieszki/menu weselne

   W cenę zaproszenia wliczone jest:

   • przygotowanie składu tekstu na podstawie przesłanych treści
   • nadruk dowolnej, spersonalizowanej treści zaproszenia (tekst główny, wiersze, cytaty itp.)
   • personalizacja zapraszanych gości wg nadesłanej listy
   • biała koperta wysyłkowa

   W cenę winietki/zawieszki/menu

   • nadruk dowolnej treści

   Opcje płatne dodatkowo:

   • elegancka koperta biała lub ecru - od 0,80pln do 1,50pln brutto w zależności od wielkości i rodzaju

   Minimalny nakład indywidualnego druku to 20 sztuk. Próbki zawierają przykładowe dane, treści i wiersze. Ich funkcją jest jedynie zaprezentowanie jakości produktu. Minimalna ilość domawianych zaproszeń to 10 sztuk.

  4. Pozostałe artykuły

   Opisy poszczególnych produktów znajdują się zawsze przy zdjęciach. Nie ma możliwości zmiany istniejących nadruków zewnętrznych i wewnętrznych. Jeśli są np. różne opcje kolorystyczne, wybór koloru następuje w momencie składania zamówienia.

 3. Realizacja zamówienia
  1. W celu złożenia zamówienia, prosimy o kliknięcie przycisku "ZAMÓW" przy wybranym artykule, a następnie wprowadzenie ilości sztuk zamawianego towaru oraz poprawnych danych kontaktowych osoby zamawiającej. W ciągu maksymalnie 24h otrzymają Państwo na podany adres e-mail potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z prośbą o nadesłanie danych niezbędnych do realizacji zlecenia. Szczegółowy opis składania zamówienia znajdą Państwo tutaj: ZAMÓWIENIA.

  2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się z dniem nadesłania kompletnych danych wymaganych do realizacji zlecenia.

  3. Czas realizacji zamówień spersonalizowanych: (dot. produktów: zaproszenia ślubne, winietki)

   Zamówienie może być realizowane w dwu trybach:

   • tryb standard - czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 14 dni roboczych i liczony jest od daty przesłania formularza do dnia wysyłki. Każda korekta tekstu nie wynikająca z naszej winy powoduje wydłużenie czasu realizacji o 24h.
   • tryb ekspres - czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 7 dni roboczych i liczony jest od daty rozpoczęcia realizacji zamówienia do dnia wysyłki - opłata za skrócenie czasu realizacji zamówienia jest stała, niezależna od wielkości zamówienia i wynosi 150pln brutto.
  4. Czas realizacji zamówień na artykuły gotowe: do 14 dni roboczych.

  5. Przy zleceniach hurtowych warunki realizacji ustalane są indywidualnie. Zastrzegamy sobie prawo pobierania zaliczek.

 4. Płatność
  1. Płatność przy odbiorze - należność za zamówienie plus koszt przesyłki 18pln regulują Państwo przy odbiorze paczki.

  2. Płatność przelewem - na konto bankowe:
   ING Bank Śląski SA
   77 1050 1764 1000 0092 3525 8671

   W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko osoby zamawiającej.

   Przelew powinien być zaksięgowany na koncie najpóźniej w dniu nadania paczki. W przypadku braku wpływu na konto, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do dnia zaksięgowania wpłaty. Koszt wysyłki przy wpłacie na konto wynosi 14pln bez względu na wielkość zamówienia.

 5. Personalizacja gości
  1. Lista powinna być przygotowana zgodnie z wytycznymi określonymi w procedurze realizacji zamówień. Dane gości są automatycznie kopiowane na zaproszenia z listy przesłanej przez Państwa. Nie ingerujemy w treść listy gości, prosimy o dokładne sprawdzenie poprawności pisowni imion i nazwisk.

  2. Jeśli ilość zamówionych zaproszeń na ślub/winietek będzie wyższa od ilości przesłanych gości, wówczas pozostałe zaproszenia na ślub/winietki będą do wypisu ręcznego.

 6. Dostawa
  1. Wszystkie produkty wysyłamy w zabezpieczonych paczkach.

  2. Po nadaniu przesyłki przez firmę Pracownia decARTe s.c. pozostaje ona w rękach przewoźnika. Od momentu nadania do momentu dostarczenia przesyłki adresatowi obowiązują zasady i regulaminy przyjęte w danej firmie przewozowej.

  3. Na koszt wysyłki składa się opłata na doręczenie, usługa pakowania oraz usługa logistyczna.

  4. Przed odbiorem paczki należy zwrócić uwagę, czy nie nosi ona śladów wskazujących na jej uszkodzenie lub otwarcie. W przypadku mechanicznego uszkodzenia towaru lub niezgodności z zamówieniem prosimy o niezwłoczny kontakt.

  5. Kupując w sklepie firmy Pracownia decARTe s.c. udzielają Państwo sprzedającemu (tj. Pracownia decARTe s.c.) jednorazowego pełnomocnictwa do reprezentowania Państwa w Urzędzie Pocztowym w celu dokonania opłaty i wysłania towaru w Państwa imieniu za pośrednictwem Poczty Polskiej.

 7. Reklamacje
  1. Reklamacja powinna być złożona nie później niż w ciągu 7 dni od daty odbioru paczki.

  2. W przypadku otrzymania towaru z wadą fabryczną Klientowi przysługuje roszczenie do producenta, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa i warunkami gwarancji. Prosimy o kontakt info@decarte.pl z opisem zdarzenia.

  3. W przypadku stwierdzenia wad nadruku na zaproszeniach na ślub, prosimy odesłać drogą pocztową (paczka priorytetowa) na adres siedziby firmy cały reklamowany nakład wraz z dowodem zakupu. Przesyłkę prosimy starannie zapakować. Nie przyjmowane będą reklamacje błędów nadruku powstałych z winy zamawiającego (wszelkie błędy niezauważone przy zatwierdzaniu tekstu do druku).

  4. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

  5. W przypadku otrzymania przesyłki uszkodzonej Klient powinien sporządzić stosowny protokół i uzyskać podpis pracownika poczty lub kuriera - osoby dostarczającej lub wydającej przesyłkę.

 8. Zwroty
  1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może odstąpić od umowy zakupu bez podania przyczyny w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki lub osobistego odebrania towaru jedynie w następujących przypadkach, gdy:

   • Produkty nie były wykonywane na indywidualne zamówienie (drukowane na zamówienie i nadrukowywane na zamówienie).
   • Produkty nie były używane i nie zostały w żaden sposób uszkodzone.

   Odstąpienie od umowy powinno mieć formę pisemną. Klient dostarcza produkty na własny koszt.

 9. Współpraca
  1. W przypadku podjęcia stałej współpracy wszystkie warunki ustalane są indywidualnie. Szczegółowych informacji udzielamy pod adresem info@decarte.pl.

  2. Dla firm współpracujących oferujemy korzystne rabaty i programy lojalnościowe.

 10. Bezpieczeństwo i poufność danych
  1. Wszelkie dane osobowe gromadzone są na zasadzie pełnej dobrowolności i są przeznaczone tylko i wyłącznie dla firmy Pracownia decARTe s.c. Dane służą jedynie do identyfikacji kupujących i poprawnego przebiegu procesu realizacji zamówień.

  2. Ochrona prywatności - korzystając z www.decarte.com.pl klient akceptuje zasady Polityki Prywatności znajdujące się poniżej. Jeżeli nie zgadzasz się z nimi, prosimy o niekorzystanie z serwisu www.decarte.com.pl. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany w Polityce Prywatności nie wpływają na podstawową zasadę: www.decarte.com.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów oraz jest administratorem danych zbieranych przy użyciu formularzy zamówień.

  3. Dane Osobowe - gwarantujemy naszym klientom pełną ochronę danych osobowych, które zostały nam udostępnione podczas procedury zamawiania produktów - zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych) oraz wykorzystywanie tych danych wyłącznie w poprawnego przebiegu procesu realizacji zamówienia przez www.decarte.com.pl. W czasie korzystania z serwisu www.decarte.com.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza zamówienia. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do realizacji zamówień produktów i usług. Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi złożenie zamówienia na produkty. Dane osobowe są automatycznie usuwane z systemu po upływie 60 dni od zakończenia transakcji, bądź na żądanie.

 11. Postanowienia końcowe
  1. Firma Pracownia decARTe s.c. jest w posiadaniu praw do wszystkich wzorów zaproszeń oferowanych przez serwis www.decarte.com.pl. Są one chronione prawem autorskim.(Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r.o prawie autorskim i prawach pokrewnych). Powielanie oraz rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autorów będzie pociągało za sobą odpowiedzialność prawną i odszkodowawczą.

  2. Produkty firm zewnętrznych dystrybuowane są za wiedzą i zgodą tychże firm.

  3. Wszelkie kwestie sporne rozstrzygane będą przez sąd właściwy dla siedziby firmy Pracownia decARTe s.c.

  4. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w całości, bądź którejś z części w dowolnym czasie bez wcześniejszego uprzedzenia. Klient nie jest związany tymi postanowieniami Regulaminu, które uległy zmianie po złożeniu zamówienia.

Obowiązuje od 01.01.2017r.

Pracownia decARTe s.c.
Starowiejska 63/13
80-534 Gdańsk
NIP: 957-109-03-66
REGON: 366095310

RegulaminTeksty zaproszeńO firmiePytania i odpowiedzi
Pracownia decARTe s.c.  |  ul. Starowiejska 63/13, 80-534 Gdańsk, woj. pomorskie  |  NIP: 9571090366, REGON: 366095310