Najczęściej zadawane pytania

Co obejmuje cena zaproszenia na ślub?

Blankiet zaproszenia, białą kopertę, nadruk dowolnej treści, personalizację gości.

Jak złożyć zamówienie?

Szczegółowy opis znajduje się tutaj. W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Czy można zamówić próbkę zaproszenia/zawiadomienia?

Oczywiście. W tym celu prosimy przejść do naszego serwisu próbkowego. Pamiętaj, że próbki zawierają przykładowe dane, treści i wiersze. Ich funkcją jest zaprezentowanie jakości produktu. Maksymalna ilość zamawianych próbek to 2 różne modele.

Czy możemy przysłać swój (inny niż prezentowane) tekst zaproszenia na ślub?

Oczywiście. Mają Państwo możliwość nadruku dowolnej treści, zarówno jeśli chodzi o główny tekst zaproszenia jak i o teksty dodatkowe (wierszyki, cytaty).

Czy za dodanie cytatu/wierszyka jest dodatkowa opłata?

Nie ma z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

Jak przesłać listę gości do personalizacji?

  • w słupku, bez myślników, bez kropek, bez punktów, bez Caps Lock
  • dane gości powinny być w formie odmienionej, czyli dokładnie takiej, jaka ma być w widoczna w zaproszeniu, np.: Annę i Jana Kowalskich
  • bez dodatkowych notatek typu strzałki, myślniki, dodatkowe informacje

Czy do zaproszeń są koperty?

Tak, do każdego zaproszenia dołączona jest biała wysyłkowa koperta. Istnieje możliwość zamówienia kopert ozdobnych kolorowych w cenie 0.80 zł/szt. oraz kopert metalicznych w cenie 1,40 zł/szt.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówień spersonalizowanych: (dot. produktów: zaproszenia ślubne, winietki). Zamówienie może być realizowane w dwóch trybach:

  • tryb standard - czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 14 dni roboczych i liczony jest od daty rozpoczęcia realizacji zamówienia do dnia wysyłki
  • tryb ekspres - czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 6 dni roboczych i liczony jest od daty rozpoczęcia realizacji zamówienia do dnia wysyłki - opłata za skrócenie czasu realizacji zamówienia jest stała, niezależna od wielkości zamówienia i wynosi 200,00 zł brutto.
  • tryb super ekspres - czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 3 dni robocze i liczony jest od daty rozpoczęcia realizacji zamówienia do dnia wysyłki - opłata za skrócenie czasu realizacji zamówienia jest stała, niezależna od wielkości zamówienia i wynosi 450,00 zł brutto.

Czas realizacji zamówień na artykuły gotowe - do 10 dni roboczych.

Przy zleceniach hurtowych warunki realizacji ustalane są indywidualnie.

Czy możemy opłacić przesyłkę przy odbiorze?

Tak. Koszt zamówionego towaru oraz stały koszt przesyłki 20 pln.

Czy wysyłacie paczki za granicę?

Tak, natomiast warunkiem jest wpłata na konto należności za zakupiony towar i kosztów przesyłki. Koszt przesyłki ustalany jest indywidualnie na podstawie wielkości zamówienia (wagi paczki).