O nas

Jesteśmy z Gdańska. Tu pracujemy – wymyślamy, projektujemy i wykonujemy dla Was zaproszenia i ślubną papeterię. Tu żyjemy, choć przybyliśmy z trzech różnych stron Polski. Każde z nas przywiozło ze swoich rodzinnych stron inne doświadczenia, inne wykształcenie, inny pogląd na świat, inne podejście do pracy, inne sposoby spędzania wolnego czasu, czerpania radości, różne gusty i źródła inspiracji.

I w tym nasza moc. To dlatego nigdy nie nudzimy się ze sobą i dlatego mogliśmy stworzyć dla Was tak różnorodną ofertę. Razem wiemy więcej i potrafimy działać efektywniej. A tym, co tworzymy, chcemy dzielić się z Wami.

Projektowaniem i wykonywaniem zaproszeń oraz dodatków ślubnych zajmujemy się od 2006 roku. I wiele zdążyło się zmienić. Był to dla nas czas poszukiwania i testowania najlepszych materiałów i sprzętów, dopracowania technik i procesu produkcji, a także czas rzetelnej, solidnej nauki. Z uwagą śledzimy trendy ślubne na świecie, analizujemy Wasze oczekiwania oraz sugestie i co roku powiększamy kolekcję naszych zaproszeń o nowe projekty.

Rozwinęliśmy się i powiększyliśmy. Z małej firmy o lokalnym zasięgu zmieniliśmy się w ogólnopolską markę, która dziś wysyła zamówienia również za granicę. Wykonane przez nas zaproszenia na ślub, zawiadomienia oraz ślubną papeterię otrzymały dotychczas setki tysięcy osób w całej Polsce i Europie. Zapraszamy również Was!

Ekipa firmy decARTe

Wojtek, Zosia, Kamila, Jagoda